18.12.2015

Kokosowa moc, czyli odżywka do włosów Phytorelax

Kokosowy balsam do ciała włoskiej marki Phytorelax (czyt. Kokosek na dobranoc) spodobał mi się na tyle, że skusiłam się na kokosową odżywkę do włosów bez spłukiwania w sprayu. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Choć odżywka we wcześniejszych wizytach w sklepie TK MAXX występowała w niższej cenie (24,99 zł), to uznałam, że jednak zaryzykuję 39,99 zł.  

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Odżywka pachnie intensywnie kokosem. Apetyczny zapach nie utrzymuje się długo na włosach. Seria kokosowa jest wręcz stworzona dla miłośniczek kokosa. 

Konsystencja odżywki jest puchata, a niewodnista. Podoba mi się takie rozwiązanie, bo nic się nie marnuje, gdy nałożymy odżywkę na dłoń. 

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Odżywka jest koloru żółtego i rozpylając ją na włosach ma się wrażenie, jakby padał żółty śnieg. Odżywka łatwo wtapia się we włosy i nie pozostawia widocznych śladów. 

Opakowanie jest wygodne w użyciu, a pojemność 150 ml wystarcza na długo. Przy tak dobrej wydajności jestem w stanie wybaczyć odżywce cenę. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Odżywka Phytorelax dba o włosy na dobrym poziomie, ale efekt nie jest spektakularny. Włosy są błyszczące i pełne energii, lecz znam odżywki pielęgnujące włosy po prostu lepiej. Phytorelax mnie nie zawiodła, lecz też nie zwaliła z nóg. W cenie 39,99 zł są skuteczniejsze kosmetyki do pielęgnacji włosów. Odżywka Phytorelax pojawiła się na mojej półce tylko ten jeden raz. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza


2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Marka Phytorelax robi się coraz popularniejsza w Polsce. W TK MAXX dość często jest, ale też szybko znika z półek.

      Usuń