14.12.2015

Bukiet róż od Dr. Jacobs

Nie bez powodu naturalne mydła w kostce amerykańskiej marki Dr. Jacobs zajmują tak wysokie 7 miejsce na mojej liście Najlepszych mydeł (czyt. The best of soaps). Mydełka Dr. Jacobs oczarowały mnie na dobre, więc nic dziwnego, że gdy tylko wypatrzyłam kolejny egzemplarz niczym trafiona strzałą Kupidyna pobiegłam do kasy. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Moje pierwsze mydełko w kostce Dr. Jacobs było w wersji Almond Honey (czyt. Mydełkowy zawrót głowy). Tym razem sięgnęłam po Rose. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Mydełko Rose w niczym nie różni się od Almond Honey poza zapachem. Oba mydełka są wyśmienite. Rose pachnie subtelnie bukietem świeżo zerwanych róż. Kocham róże, więc mydełko zapewnia mi pięknych doznań i pieści moje zmysły. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Mydełko Rose to kolejny rewelacyjny cudak od Dr. Jacobs i na nim się nie skończy. Z wielką chęcią wypróbowałabym wszystkie wersje mydełek, które można podziwiać na stronie Dr. Jacobs

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Mydełka Dr. Jacobs robione są metodą na zimno. Nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają żadnych tłuszczy zwierzęcych, a gliceryna jest pochodzenia naturalnego. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Mydełko Rose (184 g) kosztowało 19,99 zł w sklepie TK MAXX.


2 komentarze:

  1. Kocham różane kosmetyki, boskie jest :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mydełko jest rewelacyjne i marzy mi się cała kolekcja mydeł Dr. Jacobs.

      Usuń