12.01.2016

Święta na bis z English Tea Shop

Święta już za nami, ale dzięki marce English Tea Shop możemy przywołać świąteczny klimat. Specjalna edycja herbat Christmas Tea to świetny wybór. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

W składzie znajdziemy: rooibos, miętę pieprzową, skórkę pomarańczy, cynamon, cykorię, wanilię, irlandzki krem. Opakowanie zawiera aż 40 torebeczek (60 g). 

Herbata Organic Rooibos Candy Cane została wyprodukowana na Sri Lance. Nie zawiera kofeiny. Posiada certyfikat Soil Association. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Herbata Organic Rooibos Candy Cane ma intensywny smak, który rozgrzewa w zimowy wieczór. To nie jest świeża, orzeźwiająca herbata na letnie upały. Króluje rooibos z nutą mięty, pomarańczowej skórki i cynamonu. Pozostałe składniki są tylko dodatkiem, słabo wyczuwalnym. Świąteczna mieszanka English Tea Shop momentami przypomina mi herbatę Pukka Rooibos & Honeybush, która nie zyskała moje uznania. Natomiast wersja English Tea Shop jest przyjemniejsza dla zmysłów. Herbaty marki bardzo przypadły mi do gustu. Szkoda tylko, że marka na co dzień nie jest dostępna w naszym kraju. Można liczyć tylko na sklep TK MAXX. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Herbata kosztowała 14 zł. Cena regularna wynosi 65 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz