05.06.2015

Czystość z Roko Eco

Moimi ulubieńcami w dbaniu o dom są produkty od angielskiej, naturalnej marki Eco Zone (czyt. Naturalnie w domu z Eco Zone). 

Jednak pojawienie się na horyzoncie nowej marki Roko Eco, dostępnej na wyciągnięcie ręki, sprawiło, że w kuchni zawitał oto ten spray uniwersalny. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusz

Opis producenta 

Przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych, w kuchni, łazience m.in. blatów kuchennych, okapów, podłóg, glazury, powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki właściwie dobranym komponentom usuwa tłuszcz, a także osady z kamienia. Pozostawia przyjemny, delikatny zapach.

Autor zdjęcia: Naturalna dusz

Moja ocena 

Spray ma dla mnie zbyt intensywny, drażniący zapach. Na szczęście nie utrzymuje się zbyt długo, to nie mogę aż tak bardzo narzekać. 

Opakowanie jest wygodne i nie sprawia kłopotów. 

Konsystencja sprayu jest bardzo wodnista, więc wydajność nie jest powalająca. Spray choć ma pojemność 500 ml, dość szybko znika. 

Spray z założenia producenta nadaje się do wszystkiego. Nie zgadzam się z tym, bo z osadem z kamienia sobie nie radzi, ale nie można oczekiwać zbyt wiele od sprayu uniwersalnego. Swoje podstawowe zadania spełnia dobrze. 

Spray nie wywołał u mnie zachwytów, więc nie sięgnę po niego ponownie, ale przyjrzę się innym produktom Roko Eco. Być może znajdę coś wyjątkowego. 


A wy znacie Roko Eco?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz