09.03.2015

Made From Earth

Amerykańska marka Made From Earth zachwyca szeroką ofertą kosmetyków. Choć istnieje zaledwie 6 lat, to skradła już wiele serc. 

Marka reklamuje się jako naturalna, ale niestety nie wszystkie jej kosmetyki są w 100% naturalne. Plusem jest to, że Made From Earth na swojej stronie nie ukrywa składów i nie grozi nam zakup kota w worku

Z kosmetyków doprawionych Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA czy Phenoxyethanol, da się wyłuskać ciekawie prezentujące się egzemplarze, w tym naturalne mydła. 


Made From Earth nie należy do marek popularnych, więc wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientek z całego świata i swoje kosmetyki może dostarczyć w dowolne miejsce na całym świecie. 

Tym sposobem Made From Earth może dotrzeć również do Polski., ale niestety jest to droga zabawa, bo za wysyłkę kosmetyku o pojemności 60 ml lub jednego mydełka (113 g) płacimy aż 62 zł (16,82$). 


Może kiedyś Made From Earth zawita w nasze strony i przekonamy się, co się kryje w ich kosmetykach. Na razie pozostaje nam tylko czytać zachwyty na zagranicznych blogach. 4 komentarze:

  1. Nie znam tej marki. Jest gdzieś dostępna w Polsce?

    OdpowiedzUsuń
  2. Och, fajnie by było zdobyć ją w Polsce...

    OdpowiedzUsuń