27.02.2015

Na piknik do Nowej Zelandii, czyli Sistema

Zbliża się wiosna i zacznie się sezon na pikniki, grille i wypady za miasto. Tak się złożyło, że pilnie potrzebowałam bidonu i w pierwszej kolejności skierowałam się do najbliższych supermarketów. Szukałam bidonu ekologicznego, który nie będzie produkowany w Chinach i będzie miał przyjemny dla nosa zapach. Okazało się, że moje wymagania są zbyt wygórowane i wyszłam z pustymi rękami. 

Postanowiłam wybrać się trochę dalej, do niezawodnego sklepu TK MAXX. Tam czekały mnie już lepsze wiadomości. Choć nie brakowało chińszczyzny i produkty z napisem Made in China lub Made in PRC (People's Republic of China, czyli Chińska Republika Ludowa) królowały, to wypatrzyłam markę Sistema z Nowej Zelandii, która swoje produkty wytwarza w swojej ojczyźnie. 

Pojemniki i bidony Sistema nie tylko są ekologiczne, nie zawierają BPA, ale też przyjemnie pachną i elegancko się prezentują. Aż miło jeść i pić z takich rzeczy. 

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

TK MAXX oferuje pojemniki Sistema z serii: To Go, Klip It, Lunch, Accents oraz Microwave. Ceny są różne, w zależności od wielkości i rodzaju pojemnika, ale najdroższy kosztował 34,99 zł. Pojemniki są solidne, leciutkie i wygodne. 

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Wybór bidonów też był spory. Różniły się od siebie kolorem, wielkością i materiałem. Ceny od 12,99 zł do 24,99 zł. Mój egzemplarz bidonu jest naprawdę udany i z miłą chęcią staną się też właścicielką pojemnika na śniadanie Sistema. 

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Bardzo się cieszę, że zawędrowałam do TK MAXX i odkryłam tak świetne produkty Sistema, które napajają optymizmem i przenoszą myślami do egzotycznej Nowej Zelandii. 

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

2 komentarze:

 1. Uwielbiam Nową Zelandię! Chciałabym ją zobaczyć na żywo :)

  Pojemniki fajne, muszę przy okazji poszperać w tk maxx, może uda mi się coś upolować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko przed tobą. Marzenia są po to, by je spełniać.

   Bardzo udane pojemniki. Fajnie, że je wypatrzyłam.

   Usuń