O blogu

Moja przygoda z kosmetykami naturalnymi i nietestowanymi na zwierzętach jest jedną z najpiękniejszych, jaka mi się przydarzyła. 

Pojawienie się kosmetyków naturalnych w moim życiu było wielkim przełomem i sensacją. W końcu udało mi się rozwiązać wszystkie niedogodności w pielęgnacji i pożegnać raz na zawsze wszelkie kłopoty kosmetyczne. 

Z wielką przyjemnością i ulgą rozstałam się z nienaturalnymi kosmetykami pełnymi szkodliwych składników. Na moim przykładzie i w oparciu o własne doświadczenie mogę otwarcie wyznać, że kosmetyki naturalne to prawdziwe wybawienie dla mojego ciała, a szczególnie dla włosów, które wyjątkowo cierpiały przez niezdrowe szampony.

W moim życiu dużo miejsca zajmuje tematyka ochrony środowiska i kosmetyki naturalne też stanowią część dbania o środowisko. Należę do grupy wolontariuszy Citizens’ Climate Lobby (CCL), a jedną z moich przełomowych lektur jest książka Marcina Popkiewicza "Świat na rozdrożu" (Trzeba działać). 

Na moim blogu nie piszę wyłącznie o kosmetykach, bo zdarza mi się lekko zboczyć z głównego tematu i poruszyć też inne zagadnienia z mojego życia. Czasem dzielę się jakąś refleksją lub ciekawostką, a także zabieram na spacer po inspirujących miejscach z pomysłem (kategoria: Czarujące miejsca) oraz zdradzam, co aktualnie gra mi w duszy (kategoria: Muzyka). 

Ważną częścią mojego bloga stanowią relacje z wizyt w sklepie TK MAXX, który jest sklepem hipnotyzującym, skierowanym do prawdziwych łowców okazji, ciągle zaskakującym oraz chętnie goszczącym na swoich półkach kosmetyki naturalne, naturalne środki czystości i ekologiczne rzeczy dla zwierząt.

Bardzo dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i mam nadzieję, że to co piszę jest dla kogoś przydatne. Nic nie cieszy bardziej, jak świadomość, że to co robimy jest pożyteczne dla innych.

Jeśli interesują cię moje inne pasje, to zapraszam na blog Naturalna Dusza w kuchni oraz Podróże Duszy

Autor zdjęcia: Naturalna dusza
Autor zdjęcia: Naturalna dusza
Autor zdjęcia: Naturalna dusza


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz