18.12.2014

Gwiazdkowych niespodzianek moc

Dopiero co pukał do mnie Mikołaj (czyt. Mikołajowe poprawiacze humoru), a już Gwiazdka dała o sobie znać. 

Zupełnie się nie spodziewałam takiej niespodzianki. W przedświątecznym natłoku obowiązków, nie wyczekiwałam już listonosza, a jednak czekała na mnie paczuszka. Tajemnicza paczuszka postawiła mnie od razu na nogi, mimo wielkiego zmęczenia. Rozpakowałam ją w tempie błyskawicznym. 

Okazało się, że otrzymałam nie tylko interesujące, kosmetyczne prezenty (wszystkie bez wyjątku mnie urzekły, a do próbek już się dobrałam), ale przepiękną, zapierającą dech w piersi ręcznie robioną choineczkę. Ten podarunek mnie wzruszył dogłębnie. 

Bardzo gorąco dziękuję Mojej Gwiazdce - Korah i jej uzdolnionemu syneczkowi. Sprawiliście, że te Święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Choineczka stoi na honorowym miejscu i będzie przechowywana w bezpiecznym miejscu, by służyła jak najdłużej. 


Autor zdjęcia: Naturalna dusza

10 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego, Wesołych Świąt i Spełnienia Wszystkich Marzeń w Nadchodzącym Nowym Roku!

  A choineczka robiona małymi rączkami (z malutką pomocą dużych) ma z tyłu magnesik i można przyczepić do lodówki lub np kaloryfera, jeśli jest z alum.

  Niech Ci dobrze służą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ci dziękuję za życzenia. Również życzę Tobie i całej Twojej rodzinie Wesołych Świąt i samych dobroci w Nowym Roku.

   Miejsce na lodówce nie jest bezpieczne, bo jeszcze mi ktoś przypadkiem uszkodzi takie dzieło i będę bardzo smutna. Obiecuję dbać o choineczkę i trzymać ją z dala od niebezpieczeństw. Jest piękna. Dziękuję !!!

   I już nie mogę się doczekać, aż będę używać kosmetycznych prezentów. Na razie testuję 100% pure arganowy do twarzy i jest fajny. Wygląda na to, że za sprawą tej paczuchy moja lista zakupowa na 2015 będzie długaśna :)

   Usuń
  2. Dziękujemy!

   No ten 100% pure czułam że Ci się spodoba, bo dla mnie jednak za bardzo olejowy, ale wiedziałam, u kogo się nie powinien zmarnować:-)

   Usuń
  3. Bardzo Ci dziękuję :)
   Wpisuję sobie go na listę.

   Usuń
 2. Życzę jeszcze wielu gwiazdkowych niespodzianek :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i czekam z niecierpliwością na Twoje, bo przecież byłaś bardzo grzeczną dziewczynką (przynajmniej do 22 godz.) :D

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Niesamowicie mnie uradowała ta niespodzianka.
   Choineczką się już wszyscy zachwycają.

   Usuń
 4. Jejku jaki piękny prezent! :) Choineczka rozwaliła mnie na łopatki :)

  OdpowiedzUsuń