20.10.2015

Na jesienną chandrę Florame

W walce z jesienną chandrą pomaga mi spray od Florame w wersji Relaxation. 

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Spray ma trafną nazwę, bo potrafi zrelaksować i poprawić humor.

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Opis producenta 

Spray  Relaksacja (+) jest idealnym towarzyszem Twojej równowagi emocjonalnej. Pomaga odnaleźć spokój i harmonię w stresujących momentach poprzez działanie ekskluzywnego kompleksu 9 organicznych olejków eterycznych. Synergia olejków eterycznych z lawendy wąskolistnej, słodkiej pomarańczy i olejku kadzidłowego generuje ciepłe i kwieciste zapachy gwarantujące możliwość medytacji i łagodzenia napięcia.

Sposób użycia:
Rozpyl 2 do 3 razy na tkaninę lub w powietrze i daj się uwieść kwiecistemu i lekko owocowemu zapachowi tych 9 relaksujących olejków eterycznych.

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Spray zawiera 100%  organiczne olejki eteryczne. Olejki eteryczne z lawendy wąskolistnej i słodkiej pomarańczy. Dwa olejki eteryczne o kwiatowych i owocowych nutach zapraszają do korzystania z relaksu i spokoju. Napięcie zostanie złagodzone.

Olejek ylang ylang typu complete: Ten olejek o słodkiej i kwiecistej nucie przynosi harmonię i relaks.
Olejek geraniowy bourbon: Zapach tego olejku jest zbliżony do róży, ma właściwości kojące i uspokajające.
Olejek kadzidłowy: Ten olejek o ciepłej i słodkiej nucie zachęca do ucieczki i relaksu.


Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Moja ocena 

Spray stosuję jako perfumy na ubranie. Zapach jest mieszanką uwodzicielskich cytrusów z lekkim kadzidlanym pazurem, która jesienią przenosi nas do letniego sadu. Nie czuję kwiatów ani lawendy. Zapach spokojnie mógłby być sprzedawany w większej buteleczce jako perfumy, a nie spray. Zapach należy do oryginalnych kompozycji i sprawia, że jestem bardzo ciekawa pozostałych sprayów (sen, energia, oddech, apetyt). Spray Relaks używam dość często, więc buteleczka 20 ml znika w szybkim tempie, co mnie smuci. 

Spray Relaks bardzo przypadł mi do gusty i rozbudził ochotę na poznanie całej serii. 

 Autor zdjęcia: Naturalna dusza

W Polsce spray do kupienia wyłącznie w sklepie Florame w cenie 65 zł.

Autor zdjęcia: Naturalna dusza

Składniki: Alkohol**, lawenda wielka*, pomarańcz (skórka)*, lawenda wąskolistna*, ylang ylang*, mandarynka*, geranium*, kadzidłowiec*, rumianek*, werbena cytrynowa*, limonen, linalol, cytronelol, geraniol, benzoesan benzylu, aldehydu cytrynowego, salicylan benzylu, farnezol, kumaryna, eugenol. 
*pochodzenia naturalnego  
**na bazie organicznych składników 

4 komentarze: