14.10.2014

Kosmetyki Love Me Green doczekały się EcoCert

Polska marka Love Me Green w ostatnim czasie narobiła trochę zamieszania. Ich polityka firmy nie była zbyt jasna. Wiele osób miało wątpliwości i deklarowało, że na razie zaniechają zakupów kosmetyków od Love Me Green. 

Tym czasem Love Me Green, być może biorąc sobie uwagi do serca, postanowili naprostować sytuację i obecnie kilka ich produktów posiada certyfikat EcoCert. 

Są to:
Nawilżająca maseczka do twarzy 
Regenerująca maseczka do twarzy
Rozświetlający krem do twarzy
Balsam ujędrniający do ciała zielona herbata


Rozświetlający krem do twarzy podobno pachnie marakują.


Mnie zachwycił ich krem regenerujący na noc (czyt. Miłość od pierwszego dotyku) i teraz, kiedy polityka firmy robi się jasna, mogę śmiało jeszcze kiedyś skusić się na inne produkty Love Me Green. Na pewno zainteresują się rozświetlającym kremem do twarzy. Przekonam się na własnej twarzy, czy faktycznie pachnie marakują. 
4 komentarze:

 1. na razie powiem ooo
  ale jeszcze tu wrócę doczytać :D

  :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wracaj, wracaj koniecznie :)

   Usuń
  2. haha, jak miło jak ktoś na nas czeka :D
   właśnie byłam ciekawa, bo też omijałam wielkim łukiem mówiąc szczerze, po sytuacji, którą Łucja opisywała - ogromnie się zraziłam... Jednak wszyscy się ciągle uczymy, fajnie, że firma się nie zamknęła i nie została przy najswojeszej, grubymi nićmi szytej racji;)
   Teraz to i ja sięgnę, zresztą nie wiem why, mam poczucie, że co rekomendujesz nie może być złe, co najwyżej niekompatybilne z mą cerą czy cuś w ten deseń;)
   :*

   Usuń
  3. Na ciebie to zawsze czekam :)

   Usuń